grožis

Stilingas atostogų šukuosena: 20 veiksmus

Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Šventę kiekviena mergina, bet nėra jokios priežasties, atrodo spalvingas ir gražus plaukai yra būtinas atributas, kvapą gniaužiantis vaizdas. Jei nėra laiko ar galimybių dalyvauti master prieš renginį, nesijaudinkite. Padaryti stilingą šukuoseną su savo rankas gali bet kuri mergina, jei jums bus atidžiai sekti žingsnis po žingsnio foto ir video pamokos. Mes siūlome jums platų dvidešimt paprastas ir gražus atostogų šukuosena.
Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Šukuosena su apsiuvai

Prancūzijos nerijos yra tendencija šiais metais. Paprastas atostogų šukuosena laikykite jį atgal. Kai jūs išmoksite pynimo prancūzijos nerijos, ši šukuosena nedelsiant bus imtasi savo „favoritus.“ Ji galės padėti netikėtas situacijas, kai dėl atostogų, jūs turite pack skubėti. Padaryti gražią šukuoseną su savo rankas, turės sunkiai dirbti. Technika jums reikia išmokti iš anksto ir gauti gerą treniruotės. Tačiau, kai jūs išmoksite, kad įgūdžių išliks amžinai. Apsvarstykite keletą variantų šukuosena iš prancūzijos nerijos.

Taryba. Jei jūsų plaukai yra ploni ir reti, jums reikia nedelsiant palikti šukuosena su nerijos. Kad stilius išsamesnę padės bouffant.

Nerijos pusėje

Šoninės juostelių yra lengva šukuosena, nes savo rankose, gali padaryti beveik dešimt minučių. Kad jį gulėti ant galvos, pasinaudokite mūsų mokymą.

Kad šoninis sklastymas ir mesti visą galvą, plaukus į vieną pusę. Standartinis nerijos prancūzijos nerijos. Su šiuo plaukų patraukti horizontaliai, iš kitos pusės. Pynimo nerijos ausies reikia. Ji turi kristi žemyn. Kaklaraištis ne patarimas su gumine juosta. Pabarstyti šukuosena laku, laikykite jį visą naktį.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Spjauti ant gumos

Jei klasikinis technika audimo prancūzijos nerijos paaiškėjo, jūs negalite sau leisti, nenusiminkite. Padaryti spalvingas nerijos padės jums reguliariai įrašą. Toks nerijos gali būti papuoštas ryškiai žiburių ar išgalvotas trintukas. Panašių plaukų stilių, žingsnis po žingsnio parodyta nuotraukoje žemiau.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Dvi pintines atgal

Tai yra puikus atostogų šukuosena vidutinio plaukų. Vis dėlto, tinka ir ilgaplaukis gražuolių. Padaryti šukuosena yra gana paprasta: jums reikia atskiro šonuose dvi kryptys, pynimo juos į pintines ir švelniai pin jį atgal su Bobby smeigtukai. Likusių plaukų, galite apgauti, nerijos prarasti pynimo arba palikti kaip yra.
Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Nerijos lankelis

Tai lengva šukuosena-ilgi plaukai atostogų. Kurti bezel, jūs turite padaryti horizontali atsiskyrimas nuo ausies iki ausies ir pradeda pynimo nerijos pusėje. Prancūzijos nerijos reikia sugauti. Taip pat yra ir kita galimybė: suskirstykite plaukus išsiskyrė viduryje ir iš abiejų pusių nerijos cw (jie turėtų tilpti stora prigludusios prie galvos). Iš jų susidaro ratlankio, ir galų nerijos gali būti įkelti į formą, mažas šviesos.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Nerijos-krioklys

Ši šventinė šukuosena-ilgi plaukai gali būti tinkamas, romantiško stiliaus. Peržiūrėti step-by-step audimo procesą, dėl vaizdo.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Kitų rūšių šukuosena su apsiuvai

Jei siela reikalauja įvairovės, šiame puslapyje jūs galite pamatyti, kaip padaryti, kad originalus šukuosena su savo rankas, namuose. Foto ir video filmukus pristato drąsiausių eksperimentų su nerijos.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Šukuosena su uodega

Net labiausiai įprasta plaukai surišti į uodegą su teise požiūris, gali kreiptis į šventinę šukuoseną, vidutinių ar ilgų plaukų. Toks krovimas labiau tinka savininkams, tiesūs plaukai.

Plaukai surišti į uodegą

Puikus aukštos plaukai surišti į uodegą, bus puikus papildymas klasikinis vaizdas. Tai gali padaryti sodrus ar sklandžiai. Uodega gali būti derinamas su stilingas verslo kostiumas ar kokteilių suknelė.

Taryba. Vaizdas buvo sudėtingas ir patrauklus, viršuje plaukų prieš formavimas uodega reikia šukos.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Derinys uodegos ir prancūzijos apsiuvai

Jei norite veislių, kaip su uodega, galite pridėti plaukų pynės. Šių šukuosena su savo rankas, jūs galite statyti pažodžiui penkiolika minučių. Baigti išvaizdą su priedais.

Svarbu! Jei jūsų plaukai yra ploni ir skystas, tada sujungti plaukai surišti į uodegą su prancūzijos nerijos nėra verta. Ši šukuosena puikiai tinka mergaitėms su storais plaukais.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Dviguba uodega

Kai plaukų apimtis yra ne pakankamai, jūs galite padaryti dvigubą uodegos. Tai suteiks šukuosena papildomų prašmatnus. Plaukus galite apgauti, kad per daug, bus įtraukti apimties.
Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Romantiškos garbanos

Šis universalus vakaro šukuoseną su savo rankomis padaryti keletą minučių (laikas priklauso nuo sluoksnio storio plaukų). Garbanos atrodo labai patrauklus dėl bet kokio ilgio ir tankumo plaukus. Jie idealiai tinka einant į kiną, teatrą, gimtadienį ar vestuves. Daryti garbanas, galite naudoti Plaukų garbanojimo lygintuvai.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Elegantiško stiliaus, graikiško stiliaus

Kad šis švenčių plaukų jūsų rankose bus padėti jums su šiuo teiginiu:

Kad šoninis sklastymas ir sukite plaukus į Garbanoti geležies. Padalinti galvos plaukų į dvi sekcijas ausų lygio. Viršutinės dalies metu nužudyti. Apatinė dalis kaklaraištis gumos juosta viduryje uodegos, patarimai necesite. Wrap apačioje uodegą rulik ir saugi su Bobby smeigtukai. Top plaukų kartoti tuos pačius veiksmus.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Pakaba

Sija – tai yra dar vienas paprastas kirpimas, kad namuose su savo rankas gali būti atliekama tik porą minučių. Šviesos tiks prie bet kokio aprangos stiliaus, ir bet kokiai progai. Ir tai daryti pakavimo tinkamai, naudokite mūsų step-by-step foto instrukcijos.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Lankas plaukų

Tai originalus atostogų šukuosena-ilgi plaukai. Ji labiau tinka jaunoms merginoms. Norėdami tai padaryti šukuosena penkių minučių, todėl tai puikus pasirinkimas, jei laiku mokesčių nėra. Lankas plaukams, gali būti atliekama trimis etapais:

Rinkti plaukų malvinka. Kaklaraištis elastinga. Antrą kartą kaklaraištis, traukti, kad plaukai per. Padalinti uodega į dvi dalis. Tarp pusės, skaidrių patarimai uodegos ir užtikrinti jiems nematomas.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Šukuosena su bouffant

Ši šukuosena į šventę padarė savo rankomis, tinka jaunas ir drąsias merginas. Tai pridės apimties plonus plaukus ir padaryti atrodo labai drąsus ir patrauklus. Daryti panašaus stiliaus, tik reikia porą minučių. Plaukų šonuose ir viršuje, reikia atidžiai šukos ir nustatyti laku. Padaryti gerą PLAUKO padės plataus dantis, šukas. Tada šukos plaukų formą, plaukų ir saugoma ji su Bobby smeigtukai šonuose. Baigti išvaizdą gali šviesus auskarai.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Per daug jausmingas krovimas

Lengva sutvarkyti plaukai yra tendencija 2017. Ši šukuosena reikalauja mažiau laiko ir pastangų. Tai puikus drąsus ir drąsus įvaizdis. Siekiant tai padaryti, jūs turite backcomb plaukų šaknis, pabarstyti juos su laku ir šiek tiek mėlynė į savo rankas. Štai ir viskas – stilingas vakaras stilius yra pasirengęs. Tai yra lengviausias šukuosena, kad jūs galite daryti su savo rankas. Norėdami papildyti šį vaizdą su ryškus makiažas. Pavyzdžiui, ant lūpų raudona lūpų dažai.
Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Klasikinis curl

Jei yra labai svarbus ir atsakingas atveju, tai yra tiesiog klasikinis pinstripe yra geriausias sprendimas. Tai greitai šukuosena, rankų darbo, puikiai papildyti pantsuit ar šviesą, klasikinis suknelė. Plaukai jums tiesiog reikia pakelti ir šukos, ir prisukite į curl. Įrašytas ši šukuosena su Bobby smeigtukai. Tai gali būti padaryta įvairius variantus. Panašių plaukų stilių, į šventę su savo rankomis.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Šukuosena su kirpčiukais

Tai yra labai dažna montavimo tipas. Gana dažnai ši šukuosena su savo rankas, prie namo yra padaryta paros paveikslą. Tačiau, kai laikas yra trumpas, ji gali eiti vakare atrodo. Kad šis pakavimas yra labai paprasta. Jums reikia lako, pora Bobby smeigtukai ir šukos su keliais dantimis. Ant galvos reikia pasirinkti sritį savo kirpčiukai, plaukų atidžiai šukos, nustatyti lako ir nematomas. Poilsio plaukai, jūs galite apgauti ne Garbanoti.
Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Originalus stiliaus trumpų plaukų

Jei jūs turite trumpų plaukų, tada, kad kai kurios pradinės plaukų stilius bus sunkiau. Tačiau, šiuo atveju, jūs galite padaryti, stilingas stilius ar šukuosena. Mažesne nei rinkos verte, žinoma, reikia atlikti magistro. Savarankiškai nukirptus plaukus ne. Kitaip jums bus bałagan savo plaukų, ir juos visiškai nutraukė. Jei mažesne nei rinkos verte yra jau ten, ji taip švelniai stiliaus plaukų džiovintuvas, apvalus šepetys, ir plaukų lakas. Taip pat galite eksperimentuoti su artimųjų atsisveikinimo. Norėdami papildyti vaizdą, gali būti dideli auskarai ir ryškus makiažas.
Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Šukuosena su lankeliu per galvą vasaros atostogų

Lankelis yra stilingas aksesuaras, su kuria jūs galite kurti originalią šukuoseną vasarą. Jei turite bet kurį klausimą, kaip padaryti, kad šukuosena su savo rankas, jūs rasite mūsų foto ir video pamokos.

Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Stylish holiday hairstyles: 20 steps
Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Malvinka su vilna

Ši šukuosena yra susipažinę su kiekviena mergaitė nuo pat vaikystės. Tačiau, tai yra vis dar aktuali suaugusiųjų gyvenimą. Forma malvinka, jums reikės įprastų gumos juosta, plaukų lakas ir dantį teptuku. Pirmiausia plaukai turi gera šukos ir šiek tiek purkšti laku. Tada viršuje vyksta mažame plaukai surišti į uodegą. Įtraukti apimties, su šukuosena, uodega šukos ir liftas šaknimis. Kad malvinka galite naudoti reguliariai guma, ar staking pradinį pin kodą. Jei plaukai yra trumpi, malvinka reikia konsoliduoti ir šonų. Už tai tinka įprasta nematomas.
Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps Stylish holiday hairstyles: 20 steps

Theme by Anders Norén