grožis

Kodėl šiuolaikinių vyrų pasirinkti sporto kirpimas

Vyrų kirpimas lauke, prašymą priimti prejudicinį sprendimą pateikęs kategorijai ultra-trumpas, sportiškas mažesne nei rinkos verte. Ji išlieka populiarus tarp stipri pusė žmonijos beveik šimtmetį. Apie jos amžinas populiarumas yra taip pat liudija faktas, kad ji yra pasirinkta daugelio Europos ir Amerikos įžymybės. Nes šukuosena „box“ yra nereiklus įrengimas, priežiūra, taip pat ilgą laiką nepraranda savo formos, kad tai, kas yra aukštai vyriškos lyties. Tarp žvaigždžių, kurias jos gerbėjai skirtingų laikotarpių gyvenime buvo, ir vis dar yra, Jesse Metcalfe, Bradas pittas, Zac Efron, Colin Farrell, David Beckham, Justin Timberlake.

Būdinga šukuosena: savybės ir privalumai

Paprastas, tvarkingas, šukuosena, „box“, nes jo patogumas, universalumas ir nebrangiai, yra praktiškas, patogus pasirinkimas, kiekvieną dieną. Jos teikia pirmenybę vyrams, kurie vertina savo laiką. Ji apima ilgio plaukai iki 2 cm makuleke rajone, iki 0,3 cm ar net nuskustas — tuo šventyklos ir sprandu. Šis santykis ilgiai yra pasiekti specialiųjų elektros mašina, skirta pjovimo plaukų, naudojant antgaliai skirtingo skersmens. Savitumą, tai Bokso stilius yra paprastas montavimas, naudojant mažiausiai – stilius. Kaip yra modernus variantas šukuosena bazės „dėžutės“, galite sužinoti, žiūrėti vaizdo įrašus.

Tipai Bokso mažesne nei rinkos verte

Ne mažiau populiarus tarp šiuolaikinių vyrų turi kitų klasikinių padaryti — „poluboks“. „BoKS“ ir „poluboks“ turi tam tikrų skirtumų. Skirtumas ilgio. Poluboks turi zona išplėsta plaukų viršuje galvos. Apvadu riba yra pakaušio regione arba šiek tiek žemiau, ir papildomai nusiskuto beveik nulinis šventyklos. Tai suteikia jums galimybę šukos plaukų ar kitaip juos. Nuotraukos žemiau parodyti stiliaus funkcijos „poluboks“.

Ką turėčiau pasirinkti „dėžutė“

Šukuosena „box“ yra gana atviro tipo šukuoseną, tačiau tai yra tiems, vedantis aktyvaus gyvenimo būdo žmogus, nepriklausomai nuo formos galvą, plaukų tekstūros, veido bruožai. Su panašia šukuosena vyras, bet kokio amžiaus atrodys jaunesnis, labiau žiaurus. Paliekant atidarykite veido bruožai ir formos galva, tai šukuosena gali advantageously pateikti visi privalumai vyrišką išvaizdą, vyriškumą ir paslėpto seksualumo. Dėl paprastumo priežiūros, jis taip pat tinka savininkų iš šių plaukų tipams:

    Išdykęs;bold;sunku.

Vyrai šukuosena „pagal langelis“ ne rekomenduojama tik labai liesas ar išlepęs vyrų. Jis pabrėžia, plonumas ir silpnumo, ir bares randus, iškilimų, ar kiti defektai ant galvos. Be to, ultra-trumpas sportiškas šukuosena atrodo daugiau stilingi, tiesūs plaukai. kaštonų, šviesiai ruda, raudona, ir šviesos atspalvių.

Why modern men choose sporting a haircut Why modern men choose sporting a haircut Why modern men choose sporting a haircut Why modern men choose sporting a haircut Why modern men choose sporting a haircut Why modern men choose sporting a haircut Why modern men choose sporting a haircut Why modern men choose sporting a haircut

Šiuolaikinės tendencijos ultrashort mažesne nei rinkos verte

„Poluboks“ ir „box“ kaip tikra klasikinės šukuosenos, ir toliau vystytis su avangardo sprendimus. Naujausias tendencijas įkūnijo stilistai vyrų kirpimo, įrodyti jų svarbą ir modernumą, todėl jų pateikimas kai kuriuos pakeitimus. „Poluboks“ tai ilgi kirpčiukai poveikio svilėsių plaukų, technika Ombre ar sombre. Stilius galima naudoti skirtingus dantų pastos ar plaukų lakas.

Mados tendencijas kuria meno kirpyklų, nebuvo aplenkti dėmesį ir „dėžutė“, siūlo neįprastas idėjas įgyvendinti. Nuotraukoje žemiau rodo, stilinga šukuosena, kuri sujungia:

    „Boksas“, nusiskuto juostelėmis ir brėžiniai;“poluboks“ ir brondirovanie;“poluboks“ ir ilgi kirpčiukai.

Šiuolaikinis požiūris į šukuosena leidžia jums pabrėžti individualų įvaizdį kiekvienam žmogui, suteikiant galimybę pasirinkti savo stilių, pristatydamas stiprus ir patrauklus. Kaip brutalumą ir toliau išliks pagrindinės kryptys šiuolaikinės plaukų mada „box“ arba „poluboks“ gali bet koks žmogus, kad madingas, stilingas, pasitikinti savimi.

Tikiuosi, kad šis straipsnis buvo naudingas jums, mes būtume dėkingi, jei jūs pasidalinti ja su draugais socialiniuose tinkluose. Geros dienos ir iki pasimatymo!

Theme by Anders Norén