grožis

Kaip dėvėti žiedai

Žiedas yra ypatinga apdaila, žinomas žmonijai nuo seniausių laikų. Žiedas taip pat gali tarnauti kaip simbolis galia ir priskirti visiško bejėgiškumo, paskirti asmenį, priklausančių bet dinastija arba klanas, kalbėti apie šeimos statuso ir yra tik apie gerovę, savininkas. Žiedai yra dėvėti tiek vyrams, tiek moterims, tačiau ne visi žino, kad dėvėti žiedas turėtų būti suteikta galimybė.How to wear rings

Nėra pakankamai pirkti gražus žiedas dydžio ir nešioti ant bet kurio piršto. Nešioti žiedus, yra požiūris, pavyzdžiui, juvelyrų, ir mistikai – kada nors žiedas nėra laikoma paprasta apdaila. Žiedas gali būti tikras talismanas ar amuletas, svarbiausia teisingai pasirinkti žiedas ir padėkite jį ant savo pirštų. Žiedo dydis, medžiaga, buvimas akmenų žiedas – visos šios detalės turi savo ypatingą vertę meno nešioti žiedus ir gali pasakyti daug apie savininko papuošalai.

Sunku apdaila

Senovėje daugelis tautų buvo simbolinė kalba žiedai. Keista, žiedas (mažai Lankai) metalo, medienos arba iš dramblio kaulo, ne visada buvo dėvėti kaip papuošalai. Jis buvo laikomas šaltinis ypatingą galią, esančią formą.How to wear rings

Split žiedai iš aukso, sidabro, bronzos buvo išdalinti kareiviai, kaip atlygį, taip pat tarnavo kaip pinigai ženklai. Buvo manoma, kad žiedas vaidenasi, kad jie buvo nešioti kaip talismaną. Pavyzdžiui, Egiptiečiai, žiedai dažnai buvo įleistas į šventą scarab beetle, simbolis, atgimimo, prisikėlimo ir amžinojo gyvenimo dvasios. Graikijoje, kiekvienas laisvas pilietis buvo nešioti žiedą su brangakmenių su antspaudu aukso, sidabro ar bronzos. Romėnai, tik senatoriai ir aukšti pareigūnai turėjo teisę nešioti aukso žiedas. Laisvi žmonės vilkėjo sidabro žiedai, ir vergai geležies.

Germanų plieno žiedas būti simbolinis meilės. XV amžiuje ji tapo paprotys, kad išdrožti mottoes žiedų, galvosūkiai, vardus ir pan. Viduramžių Europoje buvo populiarus specialų žiedą, kuris apsaugo nuo epilepsijos, miežių, scrofula. Skirtingiems tikslams žiedai yra pagaminti iš įvairių medžiagų, kartais net neįprasta, pavyzdžiui, iš kaulų, dėl stručių ar asilo kanopos.How to wear rings

Turtingos ponios eros Gotikos ir ankstyvojo Renesanso sudaro žiedai, karoliai ir rožinio, pakabinti savo skrybėlę, nešioti ant virvės aplink kaklo ar juosmens. Pabaigoje-XVI a. atvyko į mados žiedas su miniatiūrinės skulptūros. Tai gali būti subtili moteriška prefigure, ir galva buvo atliktas technika bauda liejimo ir puošia įvairiaspalvis emalį. Į XV-XVII amžiais skaičius žiedai vyrams ir moterims, nuo apskritimo teismo aristokratija viršijo skaičius pirštus.How to wear rings

Vėliau atrankos žiedai buvo kuklesnis ir buvo nulemtas ne tik turtą, bet ir amžiaus, statuso ir savininko. Dekoracijas buvo paskirtas į bevardis ir vidutinio pirštus, indeksas paprastai buvo plombos.

Ir šventė, ir pasaulyje

Vartotojo viduramžiais, kai vyrai ir moterys nešiojo žiedus ant visų pirštų, abiejų rankų, be išimties, iki šių dienų neišliko. Tačiau, tai ne priežastis nusivylimui: gražus vertus, nereikia daug papuošalų, bet mažiau nei elegantiškas vertus, neturėtų atkreipti pernelyg daug dėmesio žiedai.

Akivaizdu, konkrečių atrankos žiedų dienos verslo ir vakare tualetai. Garsus Paryžiaus juvelyrai sako: „Dabar mes gyvename metu, dienos papuošalai“. Žiedai, kurie dėvėti, pavyzdžiui, Paryžiaus moterų „kiekvieną dieną“ atrodo natūraliai papildo sporto ar verslo drabužių, nereikia iškirpti akis su savo gausa ir išskirtinumas. Labai retas tarp dienos, papuošalai, žiedai su akmenimis, įvairių spalvų. Dviejų ar net trijų akmenų, įvairių spalvų, dažnai rasti autorių teisių ir riboto leidimo kepiniai dizainerių iš Italijos, Vokietijos, Prancūzijos ir Šveicarijos. Šie žiedai yra vakariniai tualetai.How to wear rings

Netinkama verslo nustatymas deimantiniai žiedai. Nors šis žiedas ir pabrėžia, kad didelę finansinę būklę moterų, tačiau, tai gali sukelti verslo partneris, netikėta reakcija: tai yra įmanoma, kad jis, atrodo, kad ponia yra nenuoširdus ir gudrus. Diamond žiedai yra tinkami šventinę atmosferą. Jie yra nepaprastai graži vakaro šviesa ir naudingiausio atrodo su tamsiai (mėlynos ir juodos) spalvos suknelė ar kostiumas. Geriausias apdailos šiuolaikiniame verslo pasaulyje yra laikoma plonas vestuvių žiedas. Ji liudys, patikimumą ir gyvenimo patirtimi moteris. Jei verslo moteris nėra ištekėjusi, galite pasirinkti sklandžiai žiedas, pavyzdžiui, vestuves.

Jums neturėtų dėvėti masyvi arba prabangus žiedas kartu su šviesos vasaros suknelė, sporto drabužiai ir faktiškai nešioti juos ant kelių.

Kalbame apie žiedą?

Taip, nešioti žiedai ant rankų gali pasakyti daug apie savininko šios rūšies juvelyriniai dirbiniai:

Ant thumbs

  • Žiedas paprastai žmonės su vadovavimo bruožų, motyvuotas ir nepriklausoma nuo išorės nuomones. Žmogus turi žiedą ant nykščio, taip pat gali Reikšti aktyvaus seksualinę energiją ir norą dominuoti santykiai su moterimi.

How to wear ringsSmilius

  • – piršto galią. Ant šio piršto dažnai dėvi papuošalai žmonių vairą, valdymo, verslo ar kita svarbi sfera žmonių visuomenės. Žiedas ant rodomojo piršto, galima taip pasakyti, atsargūs, stebėtojas, kad savininkas papuošalai turi tvirtą charakterį ir sveikas sprendimas.

How to wear ringsHow to wear ringsDėl didžiuoju pirštu

  • žiedai, kaip ir dėvėti žmonėms, kurie nori pritraukti dėmesį, .estetai ir poseurs. Žiedas, jei siekiama pabrėžti grožį jausmo ir atnešti jam universalus susižavėjimą.

How to wear ringsHow to wear rings

Svarbu: senovėje šis pirštas visada buvo dėvėti žiedas, kuris simbolizuoja asmeniui priklausančios bet kokios rasės arba dinastija. Šiuolaikinės mistikai rekomenduojama dėvėti ant kurios piršto žiedą gavote iš sutuoktinio giminaičių paveldėjimo ar tiesiog žiedai pagaminti iš ketaus, pritraukti laimę ir vidinę jėgą.

Bevardis pirštas

  • ir žiedą ji seniai tapo simboliu santuokos, tačiau, nešioti emblemas ant kojų, nebūtinai yra tik žmonės, kurie yra susituokę. Įdėti žiedas

Ant žiedo pirštas

  • paprastai paprastai žmonės mylintis prabanga ir elegancija, tikiu meile ir simpatija, nes bevardis pirštas yra estetinė pusė žmogaus prigimties, jo vidinis gentility ir dėvėti tai ne sužadėtuvių žiedą, dažniausiai gamtos rafinuotas ir meno.

How to wear ringsHow to wear ringsHow to wear rings

  • Žiedas

Dėl mažylis pirštas

  • gali „duoti“ asmuo, kuris mėgsta flirtuoti ir nuolat keisti seksualinius partnerius. Dažniausiai, žmonės dėvi žiedą, kad pirštu – nerimta ir paviršutiniški, linkę į fantazijas, ir confabulation.

How to wear ringsHow to wear rings

Svarbu žinoti: jei Norite įgyti įgūdžių, patyręs oratorius, ar diplomatas – dėvėti žiedai šiek tiek Pirštus.

Kaip nešioti vestuvinį žiedą?

Rusijoje tai yra sunku ornamentu nešioti jį kaip ženklas, kad jums nėra nemokama (arba ne nemokamai). Visi: ir vyrai, ir moterys turėtų dėvėti žiedas ant žiedo pirštas dešinę ranką. Žinoma, kitų šalių tradicijos yra skirtingos. Vokietijoje, Venesuela, pavyzdžiui, nešioti ant dešinės rankos, taip pat. Tačiau Japonija, Kuba, Amerikoje, Prancūzijoje, Meksikoje ir Amerikoje vieta vestuvinis žiedas ant jo kairę ranką.How to wear ringsHow to wear rings

Tose šalyse, kur žiedas po vestuvių yra nešioti ant kairės rankos, sako, kad jis yra arčiau širdies. Ir taip yra dėvėti reiškia šilti jausmai, meilė. Teisę nešioti žiedus, nes dešinėje pusėje yra tradicinis liudijimą, protingai, tinkamai apsvarstyti ir priimti pagrįstus sprendimus. Nes, matyt, buvo nuspręsta, mūsų šalyje, kad yra ant rankų nešioti žiedą per vestuves.

Kaip dėvėti žiedas vyrų dalyvavimas, jei, pavyzdžiui, moteris dėl dešinės rankos. Bet ką apie kitus žiedas su „žiauriai“ charakterį?

Kiek jūs galite dėvėti žiedai ant vienos rankos?

Čia būtina prisiminti pagrindinis dalykas: kiekvienas žiedas pats savaime yra gražus, kad ir kas tai gali būti: masyvi, intriguojantis arba glausta ir santūrus dizainas. Žinoma, kai norite nešioti visi žiedai, iš jų dėžės, atrodo, ne mažiau įspūdingas ir „gerbiami moteris.“How to wear rings

Čia tai geriau išvykti!

Pagal kanonus, etiketas, ant abiejų rankų turėtų būti ne daugiau kaip trys žiedai. Taigi, viena vertus – tikrai ne daugiau nei du.

Keletas patarimų, kurie padės jums išvengti klaidų kuriant nuotrauka:

  Reikia pasiimti žiedus, pagamintas iš vieno metalo, jei jūs norite dėvėti keletą vienetų drabužiai, jų stilius turi būti laikomasi griežtai; nereikia derinti įvairių akmenų, skiriasi tiek, kiek, brangenybės ir spalvų.

Kodėl gi ne dėvėti daug žiedus ant pirštų? Taip, nes tai kaupimo „Shine“ tik naikina subalansuotas ir tada ji ne taupyti gerai pasirinkta drabužių spinta. Taip, ir jokių priedų, turi būti ir tokia didelė. Pirštais, tiesiog dygliuotos su keturiais ar daugiau žiedų, tiesiog sudūžta visos prašmatnus net ir brangių drabužių.How to wear ringsHow to wear rings

Žinoma, yra išimčių. Kai kurie žmonės nori sąmoningai sulaužyti stereotipus. Ypač originalios ir kūrybingos asmenybės neatpažįsta kanonus patys tapti stiliaus ikonos. Tačiau net ir visuomenės veikėjai neturėtų pamiršti, kad jie yra standartai milijonai. Ir mes, milijonai jūs turite suprasti, kad vienas dalykas yra etapą, persona, ir visai kas kita – realus gyvenimas.

Kaip dėvėti žiedai ant skirtingų pirštų?

Už pinkie būtina pasirinkti siauras žiedas be kauliukų. Merginos atrodo bent jau keista, jei jų mažai pirštus puošia masyvūs žiedai. Kartais priimtinas mažylis pirštas, plonas žiedas su maža nustatyti įjungimo nėra labai pastebimi. Tai gali būti tiesiog tobulas. Žiedas su raudona akmuo, ant mažylis pirštas dešinę ranką padės jums derėtis dėl verslo klausimais ir Šviesti savo erudiciją ir subtilus protas tarp gerbėjų. Ir pinkie atrodo gerai žiedai išgraviruotas. Tik svarbu, kad ji nebuvo labai pastebimi.How to wear rings

Svarbu: kairės rankos mažasis pirštas reiškė, už vienuolių žiedai arba tiems, kurie nori gyventi gyvenimą, vienatvė.

Žiedas pirštu (mūsų atveju – į dešinę) – vieta, vestuvių ir sužadėtuvių žiedai. Beje, jei pagal projektą, jie suderinti, tai galima juos sujungti į vieną pirštą. How to wear rings

Žiedas pirštu neša sėkmę, šeimos harmonija, meilė, suvokimas visuomenėje. Žiedas pirštu dešinėje yra gera, dėvėti aukso žiedas didinti visų šių gyvenimo sričių. Nykštys dešinėje yra atsakingas už vyriškas savybes, logika ir priežasties. Ir jas plėtoti, ant nykščio dešinę ranką aukso apdaila, su ryškiai brangakmeniai raudonos, oranžinės arba geltonos spalvos. Jei norite sumažinti savo materialistinės pasaulio suvokimą, didžiojo piršto dešinę ranką padėkite ant sidabro papuošalai su akmens šaltų spalvų — tai padės sustiprinti intuiciją. How to wear ringsHow to wear rings Jei aukso žiedą nešioti ant nykščio, kairę ranką, tada jo energija padės paversti dvasinių žinių medžiaga sąlygomis — jums bus suteikta galimybė gauti realią naudą iš jūsų žinių. Rodomuoju pirštu jungia žmogaus su dieviškojo plano. Taigi, tai geriausia dėvėti sidabro papuošalai, aukso rezervuotas kitų pirštų. Didžiuoju pirštu yra atsakingas už likimą, karmą ir atpildo. Todėl, žiedai, artimųjų piršto gali atnešti darbo iš karminių skolų. Šiuo atveju gali ateiti pirmas bandymas, ir tada atlygį už teisingą veiksmų. Jei manote, kad jūs jau išlaikė visus bandymus, likimo ir dabar atėjo laikas rinkti apdovanojimus, tada dėvėti žiedą didžiuoju pirštu dešinę ranką. Jei nežinote, tai yra geriau ne rizikuoti. Didžiuoju pirštu į kairę ranką, gali atidėti pamokas, jei ji yra dėvėti sidabro žiedas, su stone cold spalvos. How to wear rings

Ant pirštu, ką jums dėvėti žiedas „saugoti ir ginti“

Šis žiedas yra simbolis apsaugos ir tikėjimo Krikščionių. Manoma, kad tokių apdaila apsaugo nešmena nuo ligos ir nesėkmėmis. Žodžiai „saugoti ir ginti“ turi stiprią energiją. Tai pažadas, kad Dievas ne tik stiprina tikėjimą, bet taip pat perspėjo, kad savininkas negali daryti nuodėmių. Sidabro arba aukso žiedas Išsaugoti ir apsaugoti nešioti ant bet kokio piršto, bet kai kurios rekomendacijos yra. Į Stačiatikybė, krikštas yra freeparties, kai sulankstytas kartu artimųjų, indeksas, nykščio, taigi jie geriausiai tinka dėvėti galinga apsauga.

Papuošalai ir vyrų suderinama?

Kartais žmogaus pirštus, įskaitant bevardis malonė ne tik sužadėtuvių žiedai, auksas, kaip dėvėti poilsio, tik nedaugelis žino. Tačiau, pasirinkimas, net jei be sąmonės, turi daug ką pasakyti apie jo savininką. Pavyzdžiui, kai kurie mėgsta nešioti didelių, ekstravagantiška.How to wear ringsHow to wear ringsHow to wear rings

Neįprastas žiedo ant žiedo pirštas, žmogus gali nurodyti, kad jis yra per daug impulsyvus ir net isteriškas. Paprastai žmogus su neįprasto žiedas ant žiedo pirštas nori būti dėmesio centre.

Psichologams dėl šios priežasties: savininko žiedą ant nykščio, žmogus, kuris siekia įsitvirtinti bet koks įsivaizduojamas ir neįsivaizduojamas būdų. Ir tai yra daugiau apie seksualinį lygmenį. Senovėje, pavyzdžiui, piršto yra ne veltui atstovavo vyriškumas…

Kuris pirštu dėvėti signet žiedas vyrams

Į signet žiedą, tą patį žiedą, bet inkrustacijos su monograma graviruotas ir brangiųjų akmenų. Pagal taisykles, prieš apdaila yra dėvėti mažai piršto į kairę ranką. Šiandien nėra jokių apribojimų. Vyrai nebeturi klausimą apie tai, ką piršto mūvėti žiedą jie pasirinkti, kaip reikia. Tačiau, psichologų šis pasirinkimas yra lengva nustatyti temperamentą nešmena. Pasak jų, signet žiedas ant piršto vyrų-tai:

  Mažai pirštų ar piršto gyvsidabrio, kūrybingi asmenys; bevardis pirštas Saulė – mėgėjams; didžiuoju pirštu Saturno – narcissist; nykštys Mars – vyrai su dideliu seksualumu; pirštų ar piršto Jupiteris – tai ryžtingas ir drąsus.

How to wear rings

Kaip pasirinkti tinkamą žiedą?

Renkantis žiedas atsižvelgti į du veiksnius — struktūra vertus, taip pat, kaip jūsų amžiaus.

Merginos konkurso amžiaus tiks plonas ir smulkus žiedai. Tokia geriausia pabrėžti jaunystę odos ir elegancija proporcijas. Manoma, kad jaunos moterys neturėtų dėvėti deimantų, išimtis gali būti žiedas su maža akmenų žiedas piršto į kairę ranką. Vidutinio amžiaus moterims tinkamų didelis žiedas su dideliu akmeniu. Tai pastebėjau, kad mažai žiedas ant rankos vyresnio amžiaus moterų dėmesys skiriamas ne ant apdaila, ir ant rankų. Be to, šiek tiek subtilus žiedas tampa labiau pastebimas sąnarių ir venose, ir didelis žiedas suteikia elegancijos ir papuošti.

Renkantis papuošalai jums reikia apsvarstyti struktūrinės savybės jūsų ranką. Todėl atminkite, jei teptuku:

A) didelis ir stiprus, tada jums tiks didelis žiedas su apvaliu akmens ar net ekstravagantiškas žiedas su moneta. Rankas su knotty sąnarių turėtų papuošti platūs žiedai su įklotai dideli brangakmeniai (jie leidžia jums vizualiai sumažinti arm).

B) trumpas, su pilna pirštus, tada idealus variantas bus vidutinis, ne per didelis ir ne labai didelis žiedas. Šio ranka atrodo gerai žiedai su akmenimis ovalios ir apvalios formos arba lašeliai. Žiedas yra vertikali konstrukcija leis vizualiai padidinti ranka. Jums reikia vengti didelių žiedų, apimanti erdvė tarp dviejų sąnarių — pirštai atrodo dar trumpesnis. Visą piršto žiedą puošia asimetriškas, kampinis dizaino.

) Siauras, su ilgai pirštais, „į akį“ tiesiogine prasme bet žiedas. Elegancija jėgas dar kartą, ir mažas akmuo plonas ratlankio, ir žiedas su daug akmenų. Pasirinkimas ne savininkai ploni ir ilgi pirštai daug daugiau, nei kitų merginų. Jie naudoja žiedas horizontalioje dizainas, tvirtas ir raštuotas.

Theme by Anders Norén