manikiūro

Biomancer ir biomedicinos: schema namas 10 minučių |

Jūsų skelbimai bus įdėta čia

Dabar! Įskiepiai „AdSense“.

Eikite į įjungti administratorius puslapis įklijuoti skelbimo kodą.

No longer yra ienadzis, kaliaus, corns, šiurkšti oda ant kulnų. Visi be lankymūsi studijos, nagų paslaugos. Šiandien papasakosiu apie Europos technologijų procedūros namus, ji bus užtrukti keletą minučių. Taigi, jei prieš biomancer ir biomedicum gali būti atliekami tik salonas sąlygas, dabar šių būdų gali būti padaryta namuose.

Biomancer and biomedical: scheme of the house in 10 minutes |

Ką reiškia medienos technologija

Medienos gydymas yra gydymas, naudojant specialaus tirpalo, kuriame yra vaisių rūgščių, alavijas, citrina, odos priežiūros ir priešuždegiminių komponentų, kurie padėtų pritraukti odos, rankų ir kojų tvarka.

Šis šiuolaikiškas gydymo metodas yra visiškai saugus ir neskausmingas, tai galima daryti net nėščioms moterims. Be to, procedūra yra labai pigūs, kaip išlaidų, pavyzdžiui, BioGel Aloe Vera neturi viršyti 300 rublių. Privalumas yra ekonomiškas vartojimui — trunka 6-8 procedūros, ir laikas yra 15-20 minučių.

Ko jums reikia už jūsų procedūrą namuose?

Visų pirma, parengti reikalingų daiktų: rankšluosčių, vatos pagaliukai, dvipusė nagų failą arba pemza, vonia (nedidelį dubenėlį vandens), maitinamasis kremas ir aliejus odeles (patogus flomasteris rašiklis). Galite kreiptis bet kuris kitas aliejus, naudojamas kosmetikos tikslais. Pavyzdžiui, migdolų, Camellia ar abrikosų.

Biomancer and biomedical: scheme of the house in 10 minutes |

Pedikiūro iš Aukso Pėdsakų

Jūsų skelbimai bus įdėta čia

Dabar! Įskiepiai „AdSense“.

Eikite į įjungti administratorius puslapis įklijuoti skelbimo kodą.

Ir, svarbiausia, paruošti specialią Biogel manikiūro ir pedikiūro. Populiariausių labai nusivylęs, manikiūro tarp šalininkų malūno technologijos Sally Hansen (Sally Hansen), fermentinio pedikiūro Aukso Pėdsakų Patvirtinimo. Namuose vietoj Aukso Pėdsakų, galite naudoti narkotikų BioGel Aloe Vera už rankų ir kojų.

Biomancer and biomedical: scheme of the house in 10 minutes |

Schema biomonitor su labai nusivylęs

    Iš anksto gydyti nagus su nagų failą. Kruopščiai nusiplaukite rankas, pašalinti senus lenkijos, odą aplink švarus. Medvilnės tamponu švelniai taikyti labai nusivylęs dėl odelės (atostogos per minutę). Pirmyn, pamerkite rankas į vonią su šiltu vandeniu. Po kelių minučių, pašalinti likusius gel. Odelės gera gera oranžinės kišti nagus. Sudrėkinkite rankas su aliejumi.

Schema Biomedicinos su narkotikų BioGel Aloe Vera

Biomancer and biomedical: scheme of the house in 10 minutes |

    Iš anksto gydyti nagus su nagų failą. Švelniai taikyti odelės gel. Gydyti pėdų vaistus, sutelkiant dėmesį į problemines sritis. Wrap su clingfilm, palikti poveikio 5 minutes. Kitą, nuimti plėvelę ir įdėkite savo kojas į šiltą vandenį 5 minutėms, kad suminkštinti pėdų odos. Rankšluosčiu pašalinti drėgmę nuo kojų. Su kiekvieno piršto, švelniai pašalinti perteklinį produktą ir minkština odą odelės. Jei reikia, nagų failą arba Euro-pemza (kaip jums patogiau), pašalinti suminkštinti odą ant kulnų. Vėl, plauti kojas, kreiptis į odos aukštakulnius maitinamasis kremas, odelės aliejus.

Ši procedūra atliekama labai greitai, išlaidas eksploatacinėms medžiagoms yra tikrai nedidelis (kojos 1 asmuo, apie 10 ml). Oda rankas ir kojas taps labai lygi ir švelni.

Kokie privalumai preparative malūno technologijos?

Pirma, procedūra yra neskausminga. Antra, jis nereikalauja jokių specialių įgūdžių. Trečia, šis gydymo būdas švelnus ir neinvazinis. Gali būti atliekamas namuose, nes ne kiekviena moteris turi laiko ir reiškia vaikščioti grožį. Reali pagalba su keratozė ir Hyperkeratosis, problema kojų, sausas manikiūras.beautiful, gilių įtrūkimų.

Minusas: labai nusivylęs netinka tankus, labai apaugusios odeles rankas.

Theme by Anders Norén