grožis

6 madinga ir stilinga kirpimo berniukų ir paaugliai

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers

Pastarąjį dešimtmetį mados kirpimo berniukų diktuoja tam tikras tendencijas, kurių pagrindiniai yra beveik identiški imitacija suaugusiųjų karta. Tačiau nereikia pamiršti, kad jūsų vaikas procese suvokia save kaip asmenį. Padėti jam rasti ir leiskite parodyti savo sukilimo išorėje. Jaunimo kirpimo paaugliams gali atrodyti gana drąsus, bet visada stilingas ir madingas.

Madinga kirpimo berniukams

Kiekvienais metais šukuosenų ekspertai, pilną sąrašą kūdikio kirpimo berniukų kūrybinių idėjų. O kaip kitaip? Juk mažas modifikacijos, nieko blogiau, nei suaugusiųjų. Berniukai yra copycats, todėl, madinga, vaikų kirpimo, turėtų būti įmanoma imituoti stiliaus kietas mažai vyras.

Gavroche

Tai yra labai praktiškas ir stilingas pasirinkimas mažai fidgets. Gavroche gali būti labai kūrybingi šukuosena mergaitėms, nuotraukos, kurį galite peržiūrėti žemiau.

Ji supjaustyti yra personifikacija vienas iš simbolių, Hugo, įžūlus ir linksmas mergaičių pavadinta Gavroche. Taigi, pavadinimą ir vaikų kirpimo, vyrų -, kalba pati už save.

Kad atitiktų šį guttersnipe?

Mažesne nei rinkos verte Gavroche tinka visiems be išimties. Tik tada, kai jūsų berniukas yra apvalios veido, tai geriau teikti pirmenybę asimetrinė versija, ši šukuosena.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers
Poluboks

Poluboks yra modelis, kirpimas berniukų, kurie mums yra malonu su savo universalus rezultatus. Per šį laiką, kirpimas dingo iš mados tendencijos, kad klasikinis. Vaikams bus malonu aplankyti vaizdas mažai Beckham. Poluboks pakankamai creative šukuosena berniukų visose amžiaus grupėse, tačiau mažai kas nori atrodyti labai stilingas, mielas ir juokingas.

Tiktų Poluboks?

    Savininkams storio plaukų Berniukai su kvadratinės ir apvalios veido formos Šukuosena bus paslėpti trūksta įkritusios akys, dėl atviros kaktos

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers
Garbanotas šukuosena ar plaukų tattoo

Šuniukų kirpimo modelį su garbanotas skaičius yra mada, kad meistrai savo amato pavertė meno forma. Vaikams labai patinka šie apkarpymus, nes, laisvės kūrybinis pasirinkimas. Garbanotas šukuosena yra dažnai derinamas su Bokso ir poluboks, suporuotas su optikos daro vaizdą, labai stilingas, negali pasakyti, sunku, kad tiesiog negali, bus ne meilė savo vaikui. Pasitarkite su vaikų kirpimas berniukų nuotraukoje žemiau.

Tiktų garbanoti plaukai?

Plaukų tatuiruotė yra daugiau aksesuaras, gražus, be pagrindinės supjaustyti todėl puikiai kiekvienas, su trumpais kirptą gera ir galvą atgal.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers
Šukuosena mergaitėms

Šukuosena, šiek tiek berniukai atrodo labai mielas ir juokingas, tačiau labai stilingas ir madingas. Šiame straipsnyje, žemiau rasite nuotraukų kirpimo berniukams, kurie yra suskirstyti pagal amžiaus kategorijas.

Šukuosena 7-10 metų berniukams

1Идеальной šukuosena mergaitėms 10 metų yra ežys. Ji yra gana paprasta, jos vykdymui, ir nebus jums daug laiko.

Technika šukuosena yra taip nesudėtinga, kad kitą kartą vaikas galės kartoti save.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers

2Сделайте aiškiai šoninis sklastymas ir safesite plaukų su nedideliu kiekiu putų. Tai paprasta manipuliacijos bus paversti savo vaiką į tikrą mod.

Pagrindinis privalumas šio šukuosena yra jo galanteria, todėl nedvejodami leiskite savo vaikui eiti į mokyklą, kaip šis.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers

3Гребешок tai mažiau drąsus alternatyva Mohawk. Daugelis kapitonai kirpykla meno persikėlė iš banalybės, ir šukos šukos į šoną, taip, kad jis būtų toliau linija vadovas.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagersŠukuosena berniukų 11-12 metų

1Еще paprastas ir stilingas plaukų stiliaus berniukams 12 metų, yra panašumo Mohawk. Ji fiksuoja gana įvairių ilgių ir taip pat yra gana paprastas vykdymo.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers

2Укладка grunge yra aplaistytas ir nepatogus būdas. Gatvės stiliaus šukuosena atrodys puikiai suporuotas su kankina džinsai.

Grunge-tai muzikos stilių, kuris pradžioje 80-ųjų, davė pradžią visai subkultūra.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers

3If kirpimas berniukas supjaustyti viskio reiškia, yra galimybė priimti aukštos krovimas. Ši šukuosena gali prašome neramus gamtos 12-os metų berniukas.

Reikalaujama plaukų ilgio, ši šukuosena daugiau nei 5 cm.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers

Madinga kirpimo Paaugliams

Nebandykite pažaboti apraiška maištingas paauglys. Prieš patenkant į sceną paauglystės, berniukas turi parodyti savo viduje ir būti suprastas. Jis, kaip menininkas bando atkurti dėl savo išvaizdos pasaulio suvokimą. Todėl geriau susilaikyti nuo monotoniškas Kanados. Plaukų vaikinas yra tramplinas jo kūrybos.

Platformos

Ši šukuosena už paauglių berniukų yra būdas parodyti savo eccentricities. Pagrindinis privalumas šios Platformos yra įvairių pasirinkimo galimybių: jis gali būti šokiruojantis, drąsus, romantiškas ar tiesiog drąsūs ir atrodyti garbingas. Bet ji visada yra labai madingas ir stilingas kirpimas.

Tiktų Platforma?

    Berniukai pailgos, apvalios veido formos Laikiklius, platūs skruostikauliai ir tvirtą smakrą Šukuosena gali šiek tiek sumažinti svorį, todėl ją lengva paslėpti trūksta, drūtas skruostų

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers
Arti ir stora

Šukuosena yra Arti ir yra stora, nes Antrojo Pasaulinio Karo, bet atėjo prie mūsų krantų palyginti neseniai. Vakaruose ši šukuosena sugebėjo pažvelgti ilgą laiką ir jau sugebėjo priskirti statusą, klasikinis. Tai neabejotinai yra geriausias pasirinkimas, trumpo kirpimo paaugliams.

Šis populiarumas Arti stora ir tai lengva paaiškinti, nes tai yra oficialus mažesne nei rinkos verte JAV jūrų pėstininkai ir paslaugų, ginkluotosios pajėgos, visada buvo labai prestižinė ir pagerbtas.

Tiktų Arti ir stora?

    Vaikinai su švelnia veido bruožų turintiems asmenims, pailgos, deimanto formos, o stačiakampio formos veidas Laimingas tie, kurių plaukai nelinkę pleiskanų ir pernelyg riebumą

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers
Sumažino

Labai populiarus tarp jaunų žmonių, ilgai kirpimas berniukų Sumažino. Ji gana drąsiai pažvelgti, ir myli laisve mylintis paaugliams. Sumažintos taip pat yra gana įvairi, jos apraiškas.

Nes mada yra laikinas, tačiau linkę kartoti, tai šukuosena, retro stiliaus atrodys labai stilingai.

Tiktų Sumažino?

    Laimingas tie, kurių plaukai nėra linkę pernelyg riebalų, Nugalėtojai iš apvalių, stačiakampių ir pailgos formos veido Savininkams storio ir valdyti plaukų

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers
Šukuosena paaugliams

Trumpo kirpimo tyliai išblėso į foną. Dabar beveik kiekvienas mokinys yra ginkluotas su plaukų kremas ir lako lengva fiksacija. Paauglių šukuosena – tai yra išraiška, maištingas protestuoti ir jaunatviškas ekstremizmo, todėl dažnai jie sukurti bold būdu ir ekscentriškas suteneris.

Šukuosena berniukų 13-14 metų

1B, kad amžiaus berniukai pasirinkimas šukuosena yra gana atsakingai. Todėl geriausias variantas gali tarnauti kaip mados stiliaus, šukos-daugiau. Jeigu jis yra Priverstinai, Poluboks, didžiosios Britanijos ar kitų šukuosena, kad reikia dėvėti ilgas kirpčiukai, kad bus gražiai stiliaus savo plaukų su gelio arba putų ir palydovo stebėjimas juos atgal.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers

2Объемная ukladyvaya atrodo madingas ir paprastas, remiantis mažesne nei rinkos verte. Kokia ji buvo, fantazijos jums malonę.

Nėra geresnio šukuosena mergaitėms iki 14 metų, nei kūno optikos su chaotiškas kryptys.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers

3Какого paauglys, bus ne už plaukų Groovy ir kietas stilius? Todėl rekomenduojama atkreipti dėmesį į šiuolaikinių muzikantų ir skolintis iš jų, kuriuo ant uolos. Drąsus ir per daug jausmingas stilius bus patiko bet kuris paauglys.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers
Šukuosena mergaitėms 15 metų ir vyresni

1Данная kategorija – tai yra beveik berniukai. Daug laiko: pirmas datas, vakariniai pasivaikščiojimai su draugais ir prom. Sukilėlių rasti save, atrodo, mažiau dažnai, tačiau noras išsiskirti drąsiai ateina į pirmą vietą. Šių berniukų, puikus variantas bus šukuosenas, retro stiliaus.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers

2Укладку stiliaus glam roko gali sau leisti jauni vyrai su ilgais plaukais. Bet drąsiai prigimties apraiška, be abejo, padėti įgyti populiarumo tarp draugų, ir mergaitės.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers

3V mados ilgi kirpčiukai su garbanos, o su tuo jūs galite pasinaudoti ir plėtoti vaizduotę, jos nešioti. Jei neturite žaismingas garbanos iš gamtos, tai laikas keisti. Užsukite Sprogimo ir pritvirtinkite jį laku, kaip jums patinka.

6 trendy and stylish haircuts for boys and teenagers
Išvaizda vaikinas yra atspindys jo pasaulio suvokimą, kuris yra subtiliai ribojasi su trokšta būti madingas, o „kitokia“. Taigi, pagrindinis dalykas yra ne riba berniukas ieškoti savo stiliaus ir išlaisvinti vaizduotę. Vidaus narė priklauso nuo išvaizdos, todėl, kad berniukas laimingas, pora tik tiek, kad leisti jam būti savimi.

Theme by Anders Norén